فایل ورد بررسي احتمال مشارکت کشاورزان در ايجاد يک سيستم اطلاعاتي ساده مديريت مزرعه: مطالعه موردي شهرستان رفسنجان

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي احتمال مشارکت کشاورزان در ايجاد يک سيستم اطلاعاتي ساده مديريت مزرعه: مطالعه موردي شهرستان رفسنجان دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي احتمال مشارکت کشاورزان در ايجاد يک سيستم اطلاعاتي ساده مديريت مزرعه: مطالعه موردي شهرستان رفسنجان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي احتمال مشارکت کشاورزان در ايجاد يک سيستم اطلاعاتي ساده مديريت مزرعه: مطالعه موردي شهرستان رفسنجان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي احتمال مشارکت کشاورزان در ايجاد يک سيستم اطلاعاتي ساده مديريت مزرعه: مطالعه موردي شهرستان رفسنجان :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم آب و خاك (علوم و فنون كشاورزي و منابع طبيعي)

تعداد صفحات :16

در این پژوهش یک سیستم اطلاعاتی ساده مدیریت مزرعه معرفی شد که با همکاری کشاورزان و یک مرکز اطلاع رسانی اداره می شود. نتایج نشان داد که کشاورزان مورد بررسی تمایل کافی برای همکاری با این سیستم را دارند. با این وجود، نخستین گام در اجرای هر سیستم اطلاعاتی، داشتن سیستم های حسابداری می باشد، که تنها 42% کشاورزان مورد بررسی از آن استفاده می کنند. علت استفاده نکردن از سیستم های حسابداری، نداشتن آگاهی از اهمیت آن است، و در صورت بیان منافع آن، به آسانی از سوی کشاورزان پذیرفته می شود. در بیان این اهمیت، منابع سیستم های حسابداری بررسی شده، و نتایج نشان داد افرادی که دارای دفاتر حسابداری هستند، نسبت به کشاورزان فاقد این دفاتر، دارای عملکرد درهکتار بیشتری می باشند.
كلید واژه: سیستم اطلاعاتی مدیریت مزرعه، مشارکت کشاورزان، سیستم حسابداری مزرعه

توضیحات بیشتر