فایل ورد تعيين مقدار داكسي نيوالنول در آرد گندم با استفاده از ستون ايمنوافينيتي و كروماتوگرافي مايع با عملكرد بالا

لینک دانلود

 فایل ورد تعيين مقدار داكسي نيوالنول در آرد گندم با استفاده از ستون ايمنوافينيتي و كروماتوگرافي مايع با عملكرد بالا دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تعيين مقدار داكسي نيوالنول در آرد گندم با استفاده از ستون ايمنوافينيتي و كروماتوگرافي مايع با عملكرد بالا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تعيين مقدار داكسي نيوالنول در آرد گندم با استفاده از ستون ايمنوافينيتي و كروماتوگرافي مايع با عملكرد بالا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تعيين مقدار داكسي نيوالنول در آرد گندم با استفاده از ستون ايمنوافينيتي و كروماتوگرافي مايع با عملكرد بالا :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آفات و بيماريهاي گياهي

تعداد صفحات :13

منظور تعیین مقدار داكسی نیوالنول (DON) در آرد گندم نمونه های آرد از 5 كارخانه بین كارخانجات آرد استان تهران بطور تصادفی انتخاب شد و از هر كارخانه بر حسب نوع آرد (آرد كامل، آرد سبوس گرفته، آرد ستاره، آرد نول، و آرد ماكارونی) 5 نمونه 1 كیلوگرمی گرفته شد. سپس با استفاده از ستون های ایمنوافینیتی (Immunoaffinity) عمل استخراج صورت گرفت. آنالیز دستگاهی توسط دستگاه HPLC مجهز به دتكتور UV و ستون C18 با استفاده از فاز حامل استونیتریل- آب به نسبت 10.90 (V/V) روی تمامی نمونه ها انجام شد. DON در تمامی 40 نمونه آنالیز شده آرد وجود داشت. بیشترین مقدار DON در آرد كامل با متوسط میزان آلودگی 130.05 mg/g و كمترین مقدار در آرد سبوس گرفته با متوسط میزان آلودگی 39.93 mg/g بدست آمد. آنالیز آماری داده ها نشان داد كه اختلاف معنی داری بین آرد كامل با آرد ستاره و سبوس گرفته وجود دارد (p=0.0171).
كلید واژه: آرد گندم، داكسی نیوالنول، كروماتوگرافی مایع با عملكرد بالا، ستون های ایمنوافینیتی

توضیحات بیشتر