فایل ورد ارزيابي تناسب اراضي براي گندم آبي در منطقه فلاورجان (اصفهان)، با استفاده از نظريه مجموعه هاي فازي

لینک دانلود

 فایل ورد ارزيابي تناسب اراضي براي گندم آبي در منطقه فلاورجان (اصفهان)، با استفاده از نظريه مجموعه هاي فازي دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ارزيابي تناسب اراضي براي گندم آبي در منطقه فلاورجان (اصفهان)، با استفاده از نظريه مجموعه هاي فازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ارزيابي تناسب اراضي براي گندم آبي در منطقه فلاورجان (اصفهان)، با استفاده از نظريه مجموعه هاي فازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ارزيابي تناسب اراضي براي گندم آبي در منطقه فلاورجان (اصفهان)، با استفاده از نظريه مجموعه هاي فازي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم آب و خاك (علوم و فنون كشاورزي و منابع طبيعي)

تعداد صفحات :17

در این مطالعه از نظریه مجموعه های فازی، به منظور ارزیابی تناسب اراضی برای گندم آبی در منطقه فلاورجان (اصفهان) استفاده شده است. این روش از نظر تعیین وزن برای خصوصیات مختلف اراضی، و هم چنین نحوه محاسبه شاخص اراضی، با دیگر روش های معمول ارزیابی متفاوت می باشد.نتایج حاصل با روش پارامتریك ارزیابی اراضی مقایسه شد. هم بستگی بین شاخص اراضی و عملكرد مشاهده شده گندم در سطح منطقه، برای روش مبتنی بر نظریه مجموعه های فازی (r=0.35) بیشتر از روش پارامتریك (r=0.14) بوده است. هم بستگی به مراتب بیشتر مشاهده شده بین شاخص اراضی و عملكرد محصول در روش فازی، نشان دهنده پتانسیل كاربری و مفید بودن این روش در ارزیابی تناسب اراضی است.
كلید واژه: ارزیابی تناسب اراضی، روش پارامتریك، نظریه مجموعه های فازی، تابع عضویت، گندم

توضیحات بیشتر